Fradi TV Böde Dániellel a SportKlubon!

Fradi TV december 22-től minden hétfőn 18:40-től a SportKlubon!

Videó: Bence, hol vagy?

Forró Bence helyett Perjési Tamás volt a házigazdája a december 19-i Tipsternek, Csapó Dudi pedig a vendége. De vajon hová tűnt Bence? Csak nem egy korábbi fogadásába betegedett bele?

Hatodik helyen zárt a magyar csapat

Hatodikként végzett a magyar női kézilabda-válogatott a horvát-magyar közös rendezésű Európa-bajnokságon, miután az ötödik helyért rendezett mérkőzésen egy góllal, 26-25-re kikapott Franciaországtól.  Az első félidő nem a magyarok szája íze szerint kezdődött, a franciák rögtön az elején átvették a vezetést, és a 2-3 gólos előnyt meg is tartották. Németh András végül a 18. percben kérte… Tovább

Videó: PSG, Monaco, Guingamp és a többiek

A PSG hiába uralta a csoportját a Bajnokok Ligájában, mégis keserű szájízzel zárhatta le az első akadályvételt. A Monacónak tényleg sikerült, a Lille-nek nagyon nem ment a nemzetközi kupában. Bátor és élvezetes produktummal sikerült viszont a továbbjutás a Guingampnak. Az Oh lá lá videóját erre a linkre kattintva, a SportKlub Facebook-oldalán tekintheti meg!